Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.

19. května 2009 v 19:38 | ©heeky |  Její kecy
Ráno jsem se probudila a automaticky šla k zrcadlu. Měla jsem oteklý oko a nemohla jsem ho skoro otevřít. Vážně jsem se lekla! :D Navíc rodiče byli v práci a já jsem jako vždycky neměla kredit. Radši jsem si na to dala gázu a profesoři se mě pořád ptali, co se stalo, a když jsem jim řekla, že je to asi zánět..:
Češtinářka: ,,Jéžiši Kriste..."
Biologář: ,,Copak, nějaká alergie na kytičky?"
Matikář: ,,Já jsem myslel že tě nějakej kluk zmlátil..."
Angličtinář: ,,Chňa chňa chňa!"
Zeměpisář: ,,Sem se jednou pích do voka kružítkem."
Hudebkářka: ,,Jejda, Leničko, chudáčku můj malý!"

Miluju je :D:D


Celý den mnou cloumá nespočet pocitů.
Nejdřív to byla nenávist - nemohla jsem na ni ani promluvit, protože jsem si byla jistá, že bych jí neřekla nic hezkýho. Nemohla jsem se jí ani podívat do očí, protože jsem si byla jistá, že by poznala, co si myslím. Protože byla moje nejlepší kamarádka.
Potom to byla žárlivost - na ty, které se s ní baví místo mě. Že se na mě ani nepodívá a jich sii všímá hrozně moc. Přitom by mě to nemělo štvát, když se spolu nebavíme. Ale přece jenom - byla to moje nejlepší kamarádka.
A pak to bylo něco, pro co neznám název - prostě mi bylo líto, že se se mnou nebaví a že mě tak hnusně odkopla, ale zároveň jsem byla (jo, škodolibě) ráda, že ty dvě holky, se kterýma se baví, jsou nejlepší kamarádky a mezi sebe ji sice berou, ale víc se baví spolu. A teď je na isku online a já mám strašnou chuť jí napsat něco strašně, strašně hnusnýho - ale zároveň, že ji mám ráda a je mi líto, že se spolu nebavíme.

Něco mi dneska přišlo divný - Jeden den, asi před měsícem, když jsem se jí ptala, proč se se mnou nebavila dřív, a ona se přiznala že žárlila (bavila jsem se s jedním klukem) a myslela si, že jsem kráva. To byl ten zlom, kdy jsem si uvědomila, že asi nebude úplně bez chybičky. Líbil se jí ještě jeden kluk a já jsem se bavila s jeho kamarádem, zjistila jsem jí isko na toho kluka a moje další kamarádka si myslí, že mě k tomu isku jenom využila (tomu nevěřím).
Chci říct, že jsem ji celou dobu viděla jako svou kamarádku, ale holky, se kterýma se teď bavím, ji celou dobu nesnáší. A jsem ji teď uviděla z jejich pohledu. Jak je milá, rozesmátá a obětavá pro svoje kamarádka. A jak protivná, ignorantská a rýpavá na ty, co nepatří do jejího VIP klubu. Jenže holky ji neviděly z té druhé stránky...já nevím, co si o ní mám myslet, nevím jaký měla důvod se na mě vykašlat.

A nasrala mě jedna věc. Řekla jsem jí několik tajemství. Jenom jí. A čirou náhodou (?) se to doneslo ke klukovi, kterého se týkaly. Jak asi? Řekla mi, že o tom řekla jedné holce. Které se ten kluk líbí. A té holce řekla úplně všechno - i když jsem ji poprosila, aby jí to neříkala, ona v tom pokračovala.

Dala jsem jí jednu knížečku o přátelství. Doufám že si ji pořádně přečetla, protože tam určitě bylo něco o tom, že by se jako přítelkyně na mě neměla vysrat a neříkat moje osobní věci drbnám.

Pá, ©heeky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barůnka* Barůnka* | Web | 19. května 2009 v 20:12 | Reagovat

Jsme na tom podobně.
Vše bude dobré..časem.

2 Barůnka* Barůnka* | Web | 19. května 2009 v 20:12 | Reagovat

Moe rada?Ukaž jí,že tě to tolik nesere..,nebo jí to řekni na rovinu.

3 Minnie Minnie | Web | 19. května 2009 v 21:09 | Reagovat

Tak ty reakce od profesorů jsou fakt krutý! :D
Jinak to s tou kámoškou mě mrzí, vím jaký to je, taky jsem se pohádala s nej kámoškou a rok jsme spolu nepromluvili, ted jsme jenom jakože kamarádky a já si našla jinou nej kámošku a doufám, že to nedopadne jako předtím, protože pak už bych si nedokázala najít jinou - nevěřila bych jí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama