Ach, pane králi, div a div, kdo by se nadál jaktěživ! Vždyť nejsme hodny, pane králi, kéž bychom záslužněji stály v milosti vaší...

21. května 2009 v 21:10 | ©heeky |  Její kecy
Když řeknu ,,U lavice dítě stálo, z plna hrdla křičelo" tak už víte, o co jde, ne? :D
Děláme ve škole divadlo - Kytici. Ten úryvek v nadpise ale není z Polednice - Hraju macechu ve Zlatým kolovratu. Super, ale já neumím být zlá :D.
Vůbec mě to nebaví. Nemám tyhle věci ráda, moc se při tom hádáme a pak jde všechno dost těžko, když se spolu nechceme bavit. Co už. Škola je teď naprosto šílená, samej supl, a navíc s jedním okem se toho moc dělat nedá. Ale zítra si tu náplast-nebo-co-to-je můžu sundat. Dneska jsem šla na záchod a ,,Co se jí stalo?" ,,Asi ji někdo zbouchal" (kamarádka slyšela ,,Asi ji někdo zbouchnul" xD). Pak k nám do třídy šel nějakej kluk a zrovna zvonilo, tak jsem chtěla jít do třídy a on zrovna šel ven, vrazil do mé kamarádky a chytil se rukou dveří, jenže já jsem ho zrovna z té levé strany neviděla, tak jsem šla a nabourala přímo do té ruky :D (a někdo tam řekl ,,Vždyť je slepá, vole, bacha!").

Víte, jak mám ráda jednoho herce, ne? :D
Tohle ale není jeho odpověď - Napsala jsem na jeho fansite nějaký kecy...tohle je odpověď té holky, co jí stránka patří. Ne že by vás to zajímalo, mě jenom překvapuje, že mi rozumněla, co jsem jí napsala. Anglinu se učím necelý dva roky a už umím napsat dopis! xD Dobře já! xDD

Hi Lenka,

I just wanted to say thank you for your post in the guestbook on joearmstrong.org, and I wanted to wish you luck writing to Joe. I know it can be expensive from overseas (I'm in the United States) but it's worth it! Sorry that I've taken so long to reply, but if you have not written him already, just be polite and tell him why you're a fan- what you like about his performances, etc. I'm sure he appreciates knowing that people like his work!

Thanks & good luck,
Hazzardgal


okay, tak se mějte krásně :)
©he-e-e-e-e-e-e-ky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barůnka* Barůnka* | Web | 21. května 2009 v 22:55 | Reagovat

Vždycky jsem chtěla hrát v divadle-závist.

2 Blackie Blackie | Web | 23. května 2009 v 10:25 | Reagovat

Stejně jako Bý ti závidím. Myslím, že mám talent ( což potvrzuje moje podvádění ve škole- to je jasný, jsem skvělá herečka. ) a nikdo to nechce ocenit. Nemám příležitost. Ach jo. Stejně jednou ovládnu Halyvůd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama