Vysoký, černovlasý a docela kořeň..

27. března 2009 v 14:40 | ©heeky |  Její kecy
Včera a předvčerejškem jsem si myslela že dneska z rozčilení ani nebudu psát článek, ale když kamarádi mi tak skvěle dokážou zvednout náladu..Např. Hanka a její ,,Ozzák s Tebou!", nebo Kája a její nepochopenej pozdrav od Z., Marťa a její věčný záchvaty smíchu, Péťa co se nechtěl fotit apod... A navíc jsem předvčerejškem někoho viděla jako dost-divně-vypadajícího a nějak mě přešla chuť.. ;P

Úterý?


Úterý si vždycky spojuju s občankou a hudebkou - v občance jsme sice psali test (můj mozek napadla demence a nehodlala se přesunout jinam, dokud jsem ten test nenapsala úplně špatně..), ale hudebka to vyrovnala, protože Erik měl jako vždy skvělý hlášky a zpívání písniček typu "Do-li, do-li, hello dolly" a "František Dobr ota" nebo "Ráda, ráda" mě prostě vždycky dostane :D, hlavně pokud u toho nemusím zpívat ale smát se Martině (a samozřejmě taky Erikovi).

Středa?
Ve škole zase perlili, třeba taková věta (trochu vytržená z kontextu) naší třídní, když jsme se bavili o Athénách: ,,..No a Sparťané o nich říkali že jsou to zženštilí homosexuálové…totiž nějaký takový třicetiletý Athéňan si vybral dejme tomu 15ti letého chlapce a měli spolu..eh..velmi blízký vztah…"

V matice:
Profesor (Sklenda): "No a to je orientovaný úhel. A jak je orientovaný? Ne děti, ne na kluky nebo holky, ale v kladném smyslu nebo v záporném!"

Kamarádka: "No ale pane profesore jak jsme to včera probírali tak tady byl p.prof.Čada a díval se co bereme v matice. A tam bylo "Otočení", a on se otočil na židli a řekl že je to jednoduché."

Profesor (Sklenda): ,,A zeptali jste se ho, v jakém smyslu se otočil? Nebo jak je orientovaný?"

My: ,,No..na kluky!"

A tělocvik..no jelikož jsme byli zase na hale tak nás Radek nutil dělat gymnastiku, ale tentokrát to naštěstí byl jen skok do výšky a švihadla. Jenomže na konci byla taková soutěž, kdo přeskočí nejvýš, a Carolku nespravedlivě vyřadil (a mě sral už delší dobu), takže při uklízení švihadel apod. jsem uviděla dvě lavičky na sobě a jeho vedle nich, tak jsem na ně stoupla a ony mu spadly na nohy..

Dobře mu tak!

Čtvrtek?
Nic. Nic, nic, nic. Jenom samá nuda - jednička z bioly, velkej test z angliny a na matiku jsme měli Kotulána, kterej si s náma alespoň zahrál bingo. Ale jinak nuda…
Ještě jsem chtěla napsat o těch vypínačích, ale většina z vás si to už přečetla u Carolky.. :D
A tohle spíš pro ,,Karču": Byli jsme u tety, a bavili jsme se tam o Bathory a o nějakým borcovi tam a sestřenice:,,No on nebyl vůbec jak v té knížce, byl vysokej, černovlasej a docela kořeň.."
Hele Carol nepřipomíná ti to někoho?

A dnešek??
No, upřímně se mi nálada pořád zhoršuje, s holkama jsme se už dávno shodly na tom že kluk je buď dement, debil nebo Dolák (jak říká Hanka případ sám pro sebe (nebo sám do sebe xD)).
A jeden člověk mě začíná malinko srát, asi si to jenom namlouvám že to bylo schválně ale dneska mě zase naštval.. A jeho určitého kamaráda řadím do kategorie dement, protože si nehodlá všimnout tak hezké holky jako je Carolka! A zase jsem zdravila Péťu, ale on už mě ignoruje… :´-(. Tupej ignorant!
Jdu spát ke Káji, což bude fajn :), moc se tam těším, aspoň se nebudu muset přetvařovat a dělat že je to v pohodě, protože ono to bude v pohodě :).
No já se jdu chystat a psychicky se připravit (kvůli určité osobě),
Mějte se!
©heeky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 27. března 2009 v 14:56 | Reagovat

máte ve škole někdy veselo... jj homosexualita byla tehdy dokonce v módě... hezkej víkend

2 Gabriella Gabriella | Web | 27. března 2009 v 18:53 | Reagovat

ta matika..xDD ty keci..xD

Kámoška mi taky dneska zvedlla náaldu těma svejma hlodama..xD

Nj s klukama je kříž..xDD Dolák..xDD

3 VeronicQa_45 VeronicQa_45 | Web | 28. března 2009 v 13:00 | Reagovat

xD Haha, tak náš třídní je na kluky, jo? xD No to se ho budu muset zeptat :D Jinak fakt super rozhovor a nabitej týden ;)

4 carolka carolka | Web | 29. března 2009 v 20:34 | Reagovat

Njn...třeba článbek bys nechtěla napsat?.-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama