Březen 2009

Kapesník, kapky do nosu, šátek kolem krku a já sedíme v obýváku

31. března 2009 v 10:20 | ©heeky |  Její kecy
Doufám že jste z nadpisu pochopili že jsem nemocná :D
Už od neděle jsem měla rýmu a moje včerejší chození v tenkým járním saku tomu moc nepřispělo, takže bacily využily situace a přemohly můj obranný systém. Hajzli!, jak by řekla maminka. Jistě už si většina z vás přečetla Erikova zhnědlého psa, takže to psát nemusím :D. Včera jsem neměla moc možnost psát, protože mám zaheslovaný počítač (teď sedím u méh tajného zdroje xD), takže bych se mohla rozepsat dnes.
Totiž to bylo takovž klasický pondělí. Po neděli ranní vstávání, uklouznutí na chodbě (ale to se mi nestává zas až tak často..), nachystání věcí do školy (no to teda brzo), snídaně, autobus (teda to bylo spíš auto :D), a pak škola. Jako vždycky jsem měla nervy z toho, že mě bude někdo z něčeho zkoušet, protože jsem se vůbec neučila, ale mě to učení vůbec nebaví a prostě na to kašlu, ale já za to nemůžu prostě se mi do toho nechce. No ale naštěstí mě nikdo z ničeho nezkoušel a v matice (yahoo!) píšem test až zítra. Teda dneska. Jako v úterý. Jenže v úterý (jakože dneska) mám být zkoušená ze zemáku a z občanky jsem se taky chtěla nechat vyzkoušet. To je na hovno takováhle práce!
xD A o tom jak mě určití lidé serou (Kája by je nazvala Káčkem a Enkem, ale jednodušší je lidi-co-mě-serou) na obědě i mimo oběd jsem už psala, takže to je docela jedno. Ale musím psát a psát a psát, protože nic jinýho dělat nemůžu, krom koukání se na televizi apodobnévěci, ale to je ještě větší nuda. A taky už jsem přečetla všechny povinné i nepovinné četby, takže už vůbec není co dělat. Asi půjdu spát, aspoň budu dřív zdravá a nebudu se tady nudit. Nemáte nějaký tipy na zábavu, když jste nemocní xD?¨
Pá,
©heeky

James Bunda 007

30. března 2009 v 20:27 | ©heeky |  Její kecy
V 20:30 musím jít, takže jen rychle.
Z pátku na sobotu jsem spala u Carol, a takovej bordel si nedokážete představit :D. Například jsme otravovaly asi tři kluky - dvěma jsme psaly, že se hrozně líbí jedné Kájiné kámošce - mně -, ale já jsem je přitom vůbec neznala. Tak jsme jim posílaly libka, dokud se jim nějaká holka nelíbila, ale jeden z nich nechtěl vůbec spolupracovat a druhej to prokouknul xD. No a s tím třetím klukem jsme se akorát bavili a trenkách a kde se učíme líbat..Jo a James Bunda taky pochází ze soboty (ale ve skutečnosti to byla Jameska Bunda :D)
Zajímavej víkend (v neděli nic nebylo) :D

Mno a dneska, v pondělí, jsem akorát zjistila že mám pořád záchvaty hepčíkání, mám rýmu a vůbec se mi zítra nechce do školy. Jo a dneska ve výtvarce to kupodivu bylo docela fajn. Táta mě vezl ze školy, takže jsem se nemusela otravovat v trolejáku a vůbec to bylo fajn, až na jednu věc - jedni inteligetní lidi si na obědě dávají svoje bundy na moje, i když mají všude kolem spoustu místa. A já ty lidi nemám ráda.
Jo a konečně jsem potkala Verču Soldánovou :)
Mějte se,
©heeky

Vysoký, černovlasý a docela kořeň..

27. března 2009 v 14:40 | ©heeky |  Její kecy
Včera a předvčerejškem jsem si myslela že dneska z rozčilení ani nebudu psát článek, ale když kamarádi mi tak skvěle dokážou zvednout náladu..Např. Hanka a její ,,Ozzák s Tebou!", nebo Kája a její nepochopenej pozdrav od Z., Marťa a její věčný záchvaty smíchu, Péťa co se nechtěl fotit apod... A navíc jsem předvčerejškem někoho viděla jako dost-divně-vypadajícího a nějak mě přešla chuť.. ;P

Úterý?

Nothing´s good...

24. března 2009 v 17:22 | ©heeky |  Její kecy
..Čekám na lavičce na autobus a smutně se dívám na zamilovaný pár stojící kus ode mě, zamilovaně si hledící do očí a nevnímajíc závistivých poznámek mladších slečen se šťastně objímající.. a přemýšlím nad tím, proč nemám ani šanci se do někoho zamilovat, ne že by na naší škole nebyl žádnej kluk stojící za povšimnutí, ale z těch se kterýma jsem se aspoň jednou bavila se vyklubali naprostí dementi...slušně řečeno. Jak kdyby to štěstí taky někdy nemohlo potkat mě!

Turn forever hand in hand
Take it all in on your stride
It is sinking, falling down
Love forever love is free
Let´s turn forever you and me..

Přemýšlela jsem o předchozích měsících..
Jak jsem se měla krásně..
A pak - žádnej happyend..
Pak přišlo zklamání..

Ta osoba, o které jsem si vždycky myslela že nemá chybu se ukázala..jinak než bych čekala. Jinak než jsem ji/ho znala. Jinak než jak jsem čekala..

Už mě to nebaví. Nebaví mě přemýšlet o tom jaký by to s ním bylo. Nechci se pořád trápit tím že to prostě nejde. A už je to sedm měsíců..

A pak si tohle přečte a urazí se..

Omlouvám se, jestli to nechápete. Ale chtěla jsem napsat dlouhý článek o tom, co se dneska stalo, přetvařovat se a říkat všem že je mi fajn a mám se úžasně. Ale nejde to. A protože zítra ve škole se budu tvářit jako by se nic nedělo, tak je dobře že můžu napsat aspoň sem..


Žirafa v baletní sukýnce letí do vesmíru zkoumat podmořský život...víte???

23. března 2009 v 18:25 | ©heeky |  Její kecy
Opravdu zajímavé, vzít si do školy oranžový sliz a potom ho házet po kamarádkách, kterým to zůstane ve vlasech, a potom to zůstane na zemi (chudák školník Štefánek..), protože se mi ten hnusnej rozplizjel bordel nechtělo sbírat... :D
Carolka byla naštvaná, že jsem sem dala obrázek pro ni a byl tam nápis Hello Dolly. Tak tady máš náhradu..

Yetti je jetý

22. března 2009 v 20:35 | ©heeky |  Její kecy
Vzpomněla jsem si na jednu větu z knížky, která se mi strašně líbila (ale nepamatuju si její název, takže když jsem si ji chtěla v knihovně půjčit znova tak jsem nevěděla která to je..), četla jsem ji asi půl roke, ale pořád si ji pamatuji..
,,..A vy si uvědomíte že ho máte rádi a řeknete mu to, ale on vám řekne že on ne, tak jste chvilku smutní ale pak si řeknete že by vám za to stejně nestál, jenže po pár měsících ignorování si uvědomíte že ho prostě máte rádi, a toho pocitu se nezbavíte ani kdyby to byl největší debil na světě.."
A co tím chci říct? Tohle ↑, ale jen nevím jestli ho mám vážně ráda nebo ne..
To je ten problém, poslední dobou se v sobě fakt nevyznám a občas říkám takový magořiny, že je mi to pak dost líto..


Carolce.. :P

Takže zítra píšem z biologie, ovšem maminka s oteckem mě zátahli k tetce, kde jsem strávila většinu odpoledne, takže umím velký ho*no, no což, tak dostanu pětku ;P.
A víte co, radši se budu učit, to mám vlastně už asi 37 minut v úmyslu, ale nápis ,,Nový článek" mě hrozně rozrušuje.. :D
Jsem se teda nijak nerozepsala.. :D O dnešku napíšu víc zítra, okay? :)
Pá,
©heeky


Páč my jsme elita a vy jelita!

21. března 2009 v 19:30 | ©heeky |  Její kecy
Jsem si vzpomněla na středu, když jsme psali tu pythagoriádu, a tam byly děcka z jiných škol a Kája tam pořád mrmlala že my jsme elita a oni jenom blbý jelita.. :D


Flower Power xD
Zase jsem se na isku bavila s jedním člověkem, a to byl taky rozhovor:
já: ,,Víš!"
on: ,,Nevim!"
já: ,,Víš!"
on: ,,Nevim!"
já: ,,Víš!!"
on: ,,Ale hovno!"
atd.. :D

Kupodivu jsem se v sobotu vzbudila před polednem, ale to byla chyba, protože hned ráno jsem musela jít vyčistit všemu zvířectvu, ale na úklid svého pokoje jsem se mohla...navíc tatík znenadání onemocněl (jo, jo, jo! xD), a nejsem škodolibá (no..), ani zlá, ale když on je v sobotu tak protivnej a pořád na nás křičí ať uklízíme/jsme zticha/neuklízíme/nekřičíme/nekňučíme/nejsme drzí/nekřičíme na něj aby nekřičel apod.. takže asi tak strávené sobotní ráno :D
A odpoledne? Nic, víkendy jsou taková nuda..dokonce jsem přemýšlela že Ho někam pozvu, ale tak dementní zase nejsem.. :D
I když jsme akorát šli s naším dementním koníčkem Etnou (povahově je vlastně stejná jako ta sopka v Sicílii) ven, aby si s ní mamka šla zaskákat, a já toho koně asi začínám mít ráda...
Co to zas kecám :D
No, dneska se mi moc rozepisovat nechce,
tož mějte se,
pac a pusu (Pusinku..) :D
©heeky

I'm too sexy for my shirt, I'm too sexy for your party, I'm too sexy for my car..

20. března 2009 v 16:10 | ©heeky |  Její kecy

I´m too sexy for my body.. jak by řekla Kája, OMG i´m so sexy :D
(Uch, já nemluvím o sobě, tohle je text písničky xD)

Asi mi zase stouplo sebevědomí, když jsem zjistila, že jsem první v okresním kole pythagoriády, ale bála jsem se že budu muset dělat krajský, no ale naštěstí až od kvarty. Možná se budu pár dní chovat namyšleně. Ale to mě snad do pondělka přejde. Snad. xD.
Angličtina se znovu osvědčila jako hodina, ve které se dá výborně (aneb vybóórně :D) spát, pokud teda nesedíte sami v lavici, takže jste trochu víc vidět a moc si neschrupnete (asi jako já).
Maminka mi koupila konzervu Pikaa, kterou jsme se sestrou zdlábly skoro celou, takže jsem nadopovaná čokoládou a je mi fajn.. :)

Jenom jedna věc mě žere. S jedním člověkem se jaksi ignorujem, a já nějak nemůžu poznat, jestli to té osobě tak vyhovuje, nebo jestli se se mnou doopravdy chce bavit..

19:09 dopisuji článek:
Před chvílí se ke mně stavila kamarádka, vykouřila mi krabičku sirek (ano, i sirky se dají kouřit (teď myslím stejně jako cigarety! :D)), a řekla mi že se jí *taky líbí Martin, a pak jsme potkaly ještě jednoho Martina, a taky jsem zjistila že kovář našeho koně se jmenuje *Dolák..
No a víte co?
Tohle jsou stránky našeho koně, a táta si tam dal do odkazu Lenka moje libko (a do odkazu Míša nečekaně libko mé sestry). Milé :D.
Tak teď už se teda mějtéé,
©heeky

*mně už se žádnej Martin nelíbí :D
*to ví jenom Ti, co ví :D

Hej héj, já jsem se sekla!

18. března 2009 v 20:40 | ©heeky |  Její kecy
Moje inteligentně přemýšlející část mozku se mírně zasekla a přestala fungovat, takže nečekejte smysluplný článek. Z mého nápadu natočit film upadlo, zaprvé proto, že bych asi těžko sehnala Zahradníka z Mountfieldu a měla šanci požádat ho, aby si zahrál v mém filmu, zadruhé proto že nemám kameru a zatřetí proto že bych vlastně ani nevěděla o čem by to byl. xD

Ouch, psali jsme pythagoriádu, jak jistě víte, a podle neověřené informace jsem první, ha-há, ale tomu já věřit nebudu protože přece jenom ta část mozku ještě trochu přemýšlí. Snad. Do školy přišly snad tisíce fracků, kteří na nás házely hnusný ksichty (zmalovaný šesťačky a sedmačky) nebo demetní ksichty (dementní šesťáci a sedmáci). Nemohla jsem být s Kájou v tercii, ale musela jsem jít do kvarty, kde byl jakejsi divnej profesor a pořád si točil s tím losovacím kolečkem, co tam mají. Ještě jsme si ale s holkama skočily do naší třídy, a tam jsme viděly nějaký holky jak se nám hrabou ve věcech. Tak je Monča seřvala, ale to už bylo devět a my musely jít každá do své třídy (teda ty třídy nebyly moc naše, ale byly to třídy ve kterých jsme měly tu práci psát).
No a potom jsme se měli dvě hodiny volna, tak jsme se s Carolkou a Aničkou flákaly v parku za školou, takže jsme vlastně záškolačky, kde jsme chtěly hrát na honču ale neměly jsme k tomu dostatečné prostředky. Tak jsme si aspoň koupily zmrzlinu, načež Kája ji ublinkla na zem, pak se vozila po zábradlí a imitovala telefonní rozhovor. Jako další zábava se naskytla volná třída primy, kam jsme taky zamířily (ale mezitím jsmesi ještě stačily povšimnout, že pan školník Štefánek se ze svých sexy džínů a košile převlékl zpět do ještě víc sexy černo-oranžové kombinézky, nebo co to je, a na hlavu nasadil úplně nejvíc sexy čapku xD). Malovaly jsme si tam po tabuli a vůbec se flákaly, jenže pak už jsme musely na oběd...

A po obědě do těláku. Jelikož nějaký inteligentí, převelice inteligentní profesůrek nechal klíče vůbec od všeho, co jsme měli mít na hale k dispozici, doma, tak jsme se museli spokojit se sítí a dvěma míči. Nakonec jsme se s Radkem dohodli na přehazce - ale on chtěl nejdřív fotbal. Bez pravidel. Někdo mi rozškrábl ruku (toho jsem si ani nevšimla) a taky jsem se hlavou srazila s Elen, takže zbytek dne mě pobolívala hlava. No a pak ta přehazka - ta byla vlastně spojená s basketbalem. Jo no, k té se radši vyjadřovat nebudu :D :D.
A zítra píšem toho klokana a z bioly.
Tak se mějte,
©heeky

Zahradník, nebo Zahradník..?

17. března 2009 v 18:01 | ©heeky |  Její kecy
Dnešek zase začal dobře, tentokrát jsem zaspala. Ale do školy jsem se dostala docela brzo, a když jsem šla ze šatny do třídy, tak jsem si všimla že v bufetu prodává školník nový školní časopis. Tak jsem si ho hned koupila, ale bylo jich tam už jenom pár a šel na dračku, když si ho chtěla kamarádka jít příští přestávku, tak už byl vyprodaný..
(Když je to školní časopis tak mu tady můžu dělat reklamu, že jo? xD)

Gde je zakopaný poklat? Pot dupem...aneb Klokánek a loupežník Haprťák

16. března 2009 v 18:22 | ©heeky |  Její kecy
I takovouhle kravinu vymyslel nějaký matematikář. Dneska jsme totiž znova procvičovali na pythagoriádu, dělali jsme z roku když jsem byla v první třídě (2oo3/2oo4), a byla tam nějaký text, vlastně záveť loupežníka Haprťáka. On totiž zakopal poklad, a chtěl po nás, abychom zjistili "Gde ten poklat je." A on byl pot dupem. Chci říct pod dubem. Ale jestli ten příklad vymýšlel p.prof.Sklenář, ani se nedivím, že si vymyslel loupežníka, kterej se jmenoval jako habr...jako strom. Mně to až tak vtipný nepřišlo :D. No a Klokánka máme dělat doma, ale děláme teprve kategorii Benjamin (ďýk), a pak to budem dělat (toho Klokánka xD) i ve škole.
Ve fyzice je teď taková nuda, že mi ta třičtvrtěhodinka v klidu poslouží jako spící hodina. Předtím jsem takhle využívala anglinu, ale profesor je nějakej všímavější.. xD. No a i když tu fyziku vůbec nechápu, nijak mi to nevadí a ráč si tam pospím.. ;P

Znáte takovýho toho dementa z reklamy na Mountfield, co mu říkají Zahradník? Tak kamarádka mi poslala z youtube klip na písničku od Jonas Brothers, já bych takový sračky neposlouchala ale uviděla jsem tam toho Zahradníka, on je asi nějakej slavnej když hraje i ve videoklipu. Mně jr teda naprosto antipatickej. Fuj.

Tak jsem si nedávno koupila Bravo, ale překvapuje mě, že to ještě někdo čte, protože ty úchylárny co tam jsou, jsou tak od 15-ti, ale čtou to maximálně 10-ti a 11-ti naivní holky, co úplně žerou ty drby. Příjde mi to jako takovej zahraniční bulvár :P. No a dneska jsem si koupila Dívku, a oni tady píšou, že Robert alias Edward nemůže najít žádnou holku, a že při natáčení požádal i Kristen/Bellu o ruku :D. Jinak už i Dívka, která mi tak před půl rokem přišla normální, začíná být plná drbů.

A dneska zase..:
Já: ,,No a oni dva se v tom klipu honili.."
Carolka: ,,Oni se HONILI??!!!"

Carol, ach jo, na co ty nemyslíš.. :D

No a protože bylo venku krásně a my jsme při čekání na profesora na výtvarku neměli co dělat, tak jsme se váleli v bahýnku..

Mějte se,
©heeky

A ty se na mě podíváš a já vím...

15. března 2009 v 20:40 | ©heeky |  Její kecy
..( to je totiž jedna z těch písniček co byla na tom karaoke.. :D)
Mno, party se docela povedla, větší část naší zábavy obstaral chudák kamarádčin křeček a prázdná flaška od kofoly (hádejte co jsme s ní dělaly xD), dort byl úžasnej, jenom teď zjišťuju že na zítra máme spoooustu úkolů a já nemám ani jeden, ale což, třeba to ještě stihnu a zároveň se stihnu vyspat tak, abych zítra vůbec do tý školy došla (resp. dojela..).
No vlastně se nemám o čem rozepisovat. To já jen abych se vůbec ozvala. A na DA jsem našla takovou pěknou parodii na ten anime seriál...
pá.
©heeky

On byl vlastně včera pátek, že?

14. března 2009 v 22:58 | ©heeky |  Její kecy
Já jsem na ten pátek trošinku zapomněla.. xD
Když se řekne pátek třináctýho, tak si asi každej představí nějakej strašnej den.
Já ne.
Narodila jsem se v pátek třináctýho.
xD

Totiž, nikdy se mi v pátek třináctýho nestalo nic špatnýho. Aspoň teda myslím. A tento pátek se vlastně stala jedna špatná věc, o které jsem psala v minulém článku, kamarádka se mírně nasrala ale to nebudu rozmazávat. Takže kromě hádky, nesplněné sázky a taktéž (naštěstí) nesplněném zákazu počítače se vlastně nic nestalo. Uch.
Občas mám ale pocit, že bych měla být pověrčivá a myslet si, že ten den je špatnej, ale to bych si i o sobě měla myslet, že jsem špatná, když jsem se ten den narodila, ne? xD
Mno, doufám že to doopravdy nemělo na mou osobnost žádnej vliv...Uch-och.


Sobota...
Miluju soboty. Především proto, že většinou v sobotu chodím do Brna, jen tak se podívat a něco si koupit, ale poslední asi dva měsíce (:D) jsem neměla čas, tentokrát jsem ale vzala Marťu s sebou, samotnou mě to tam nebaví, a jela koupit kamarádce dárek. Ona je taková mírně zažraná do psů, takže mě nenapadlo nic jinýho než roztomilej plyšovej pejsek od Nici.
No ale samozřejmě jsem si koupila miliony dalších mrňavých, měkkých, slizkých (jo, fakt :D), gumových, papírových nebo například lepkavých serepatiček, který stejně nebudu potřebovat, ale co, někdy si taky musím udělat radost, a navíc Martina má něco proti nakupování oblečení, byť jenom jednoho blbýho trička, takže jediná co jsem mohla navštívit byly hračkářství (ze kterých pochází onen pejsek) a Neroli (odkud pochází ty kravinky).
Fakt nádherně strávený odpoledne, že? xD

No a zítra se chystám na tu oslavu, a tatíčka napadlo že mi na dývko vypálí karaoke, aby byla "trochu větší legrace", jak sám řekl, ale nevím nevím jestli bude kamarádčina mamka (která nám na té oslavě bude dělat společnost, ach jo) bude štěstím skákat ke stropu, když jí v baráku bude falešně hulákat parta puberťaček na melodii "František Dobrota" (ono to karaoke je totiž pár let (z roku 2ooo xD) starý, takže jediná poslouchatelná a zároveň zpívatelná písnička je tam asi Bon Soir Mademoiselle Paris)
Nebo si můžem zazpívat Máááám jednu ruku dlooooooouhoooooooooou...

Mějte séééééééé,
©heeeekyyyy xD

Byla jednou jedna holka...

13. března 2009 v 17:24 | ©heeky |  Její kecy
..a ta holka měla dvě kamarádky. A s jednou kamarádkou se bavila o věcech, o kterých se s ní ta druhá nechtěla bavit a po obou házela hnusný ksichty. A pak se ta druhá kamarádka naštvala na tu první kamarádku a na tu holku, a vynadala jim..
(A ta holka se jmenovala Lenka)
Jak složitý, ty mezilidský vztahy, že? Ale nebudu nad tím přemýšlet, ta druhá kamarádka to myslela stejně na tu první, protože jí na mně záleží míň...seru na to.


Dneska jsem snědla celou, stogramovou čokoládu. Já vím, hrůza :D.
V matematice zase budeme dělat pythagoriádu, tentokrát okresní kolo, ale to už jsem říkala včera. Matikář nám dneska dával ve škole nějaký příklady, protože nám řekl že neumíme číst. V primě. Jo jo. Ale on to myslel tak, že když děláme nějakej příklad tak si špatně přečtem zadání a pak se řídíme špatnýma věcma, když ten příklad počítáme. Ale já jsem z těch pěti udělala tři, a všechny na první pokus, cha-chá ;D (nejsem egoistka).
A..
Libko.
Poslední dobou mě dost sere. Buď mi autorizujou fotky čtrnáct dní nebo se to pořád seká/maže mi to přátele/pak mi je to zase všechny načte/já-nevim-co-ještě. Asi si udělám facebook, nebo mně brzo klepne. Sice to jde až od patnácti, ale to nevadí, no tak bych tam měla že mi je patnáct, dokud by mi patnáct vážně nebylo.. ;)

V neděli má kamarádka oslavu, aspoň nebude taková nuda :D, ale dneska jí ještě jedu do Brna koupit dárek. Nevím co. Fakt že né.

A jak pokračuje moje anime-mánie? Stejně vás to nezajímá.. :D:D:D
Pááá.páá
©heeky

Tak dlouho říkal hop, až mu přeskočilo.

12. března 2009 v 16:34 | ©heeky |  Její kecy

Víte co je nespravedlnost? Že děcka se budou flákat na výstavě středověku a ten "intelignetní zbytek třídy co měl v pythagoriádě 10 bodů a víc" bude muset okresní kolo. Jak by řekla Kája, Ďýýýk! Ale zase výhoda je, že my intoši půjdem do školy na devátou, pak budem dělat tu pythagoriádu a od půl jedenácté zase bude mít volno, pak půjdem na oběd a do těláku. Ale já matiku nesnáším a ani se mi to nechce dělat, ach jo, to už bych radši šla na tu výstavu, i když bych tam nejspíš usnula.
Ale kromě toho je škola docela v pohodě. Téda, já jsem byla pátá. Pátá na zeměpisné olympiádě. Ze 105ti bodů jsem měla 81 a byla jsem pátá. No já teda nevím, to je trošku divný, asi máme třídu plnou blbečků, protože ta olympiáda byla rozdělená na tři papíry a já jsem se na ten jeden vykašlala, protože mě to nebavilo, a jsem pátá? :D No jo, asi vám to nepříjde jako nějak super, ale pro mě je to fakt výkon. Asi jsem doopravdy chytrá. A nebo jsem nejchytřejší z nejblbějších. Ale samozřejmě jsou tu ti, kteří jsou ještě inteligentnější než já (fňuk :D), mezi nimiž je i Karolínka, která se umístila na čtvrým místě (cg ;)). Školou už vás nudit nebudu.

Hele..
A to je onen animovaný manga borec z onoho animovaného manga seriálu, co se mi tak líbí. :D.
Ale tady ten onen borec jménem Zero umře, sviňák jeden.
Vás asi hodně zajímá :D.

Totiž, jak už jsem psala v minulém článku, jsem objevila nový zdroj zábavy (anime), takže ani pořádně nemám čas psát na blog. Ale nebojte, za chvilku budu u posledního dílu tak budu psát a psát a psát. :D:D:D
Zatím se mějte, jdu se dívat xD
©heeky

Jsem magor do upírů!

9. března 2009 v 19:40 | ©heeky |  Její kecy
Já vím. Jsem divná. Ale těma upírama nemyslím Edwarda. Já se totiž dívám na anime. Jmenuje se to Vampire Knight, je to o upírech (nečekaně ;D), a já fakt vím, že jsem divná, ale mně se to líbí. Teda spíš se mi líbí ti kluci :D - nevím proč, ale příjdou mi všichni takoví hezcí, a ten příběh je takovej smutnej, ale hlavni jsou tam všichni takoví hezcí.. :D
Já vím. Jsem divná. :D

Nemám ráda pondělky a asi je nikdy mít ráda nebudu. Máme totiž výtvarku a naprosto inteligentního profesora, kterej jenom věčně někomu nadává a má na nás strašný nároky. Ale není jedinej..
Dneska na obědě jsme si myslím s Kájou spletly boty a pak jsme si je s holkama povyměňovaly, oktaváni nad náma kroutili hlavou :D, ale vypadalo to zajímavě, každá jsme měly jednu kozačku a jednu tenisku a každá měla jednu svou botu a jednu cizí, teď bych se vás mohla zeptat která měla čí botu, ale nechci z toho dělat "Sklenářovu (náš matikář) žertovní úlohu".
Na zítra se máme naučit básničku a já jsem si ještě ani žádnou nevybrala, neumím ani kousek, ale to bude tím že se pořád dívám na ten anime seriál, ale když já za to nemůžu. :D.
Stalo se vám někdy, že jste chtěli něco udělat, i když jste věděli že to je chyba ale prostě jste to udělat museli, protože vám to sice nepřišlo správný ale prostě vás k tomu něco táhlo? Mně se to poslední dobou stává docela často, že mám na výběr mezi špatným a správným ale vyberu si to špatný, i když vím že bych měla to správný.. (to jsou ale kendy, co?? :D). Ale zatím se mi to nijak nevymstilo...
Pardon. Mám absťák. :D Jsem totiž Vampiro-knightoholik, a navíc se jdu naučit tu básničku.
Mějte se!,
©heeky

Oh Oh Oh Sexy Vampire - A teď vážně nemluvím o Edwardovi..

8. března 2009 v 17:46 | ©heeky |  Její kecy
..ale o jedné písničce. (Trochu mi to připomíná, když jsem se ptala kamarádky jestli mi to sluší, a ona řekla že jsem krásnější než Edwardova prdel. Fakt děkuji.) Dostala jsem se k ní přes včerejší oslavu, a nevím proč, líbí se mi :).
No jistě, k té oslavě - Sestřenka měla osmnáct. A nebyla to žádná velká pařba, protože jsem tam byli i my, zástupci nezletilých dětí (tím míním sebe, jednoho 10ti letýho bratrance a 11ti letou sestřenici). Ale i tak nám teta se strýcem dali ochutnat sůl + tequilu + citron. A samozřejmě jejich vodárnu ;). No, aspoň v sobotu nebyla nuda, když dneska nemám co dělat.
Ona totiž na té oslavě největší sranda (ironie) byla poslouchat babčinýho přítele (nechci říct kluka), jak na vás řve s plnou držkou kuřecího masa, že francouzi, kteří učí na českých školách a neumí moc česky, jsou hrozní hajzli a vůbec všechno, černoši že jsou taky dementní a prostě takovýhle rozhovory, kdy vy jenom s úšklebkem kýváte hlavou, protože víte, že odporovat kecům tohohle chlapa je naprosto zbytečný.

O-ou. Teď zjišťuju že mám menší problém.. snad zítra napíšu delší článek ;), ale teď musím jít,
mějte se,
©heeky

Velmi se těšíme na Vaše rádio, a taky až nám dáte langoš, který nemáte..aneb dnešní hlášky ;D

5. března 2009 v 17:39 | ©heeky |  Ten zbytek
Dnešek byl prostě plnej hlášek...

Například když jsme se s holkama bavily:
,,Nuže..?"
,,Bože, nože!"
,,COŽE???"


"Jak na to" aneb přednáška o dospívání..

4. března 2009 v 17:30 | ©heeky |  Její kecy
Za dnešek fakt dík moc.
Ráda bych vám řekla o té přednášce, ovšem silně pochybuji, že by vás zajímalo, co o dospívání asi čytřicetiletá ženská může vykládat 12ti letým a 13ti letým holkám o dospívání. ...Dostaly jsme od ní takový milý dáreček (který ráč nezmiňuju ;P), se kterým jsme musely projít kolem pár kluků a matikáře, ale naštěstí ho (ten dárek) nikdo neviděl. Huh, naštěstí :D. Jeden borec se nás totiž ptal, jestli mu řekneme, o čem jsme se tam bavili. Ehh.. :D. Ale ta ženská nám ukazovala fakt zajímavý (ironie) obrázky, úplně jsme všechny slintaly blahem, nebo jak by řekla kamarádka, droolily, fakt. Ironie....

Když jsem já šel s klarinetem do-li, do-li, hello dolly, do lidušky...

3. března 2009 v 16:47 | ©heeky |  Její kecy
Áno, dneska jsme totiž měli mimo jiné i hudebku, ale protože se holky nudily, předělávaly texty písniček, já jsem si tam zpívala blá blá blááá, vůbec jsme dělaly různý kraviny co nás napadly...yeah, hudebka je vždycky sranda ;)
- V matice děláme něco.. nevím, název jsem zapomněla, v češtině jsme zase diskutovali aneb "konzervovali" (jo, já vím že to má být konverzovali :D) na téma příroda a ekologie, přes velryby jsme se dostali až k nějakému "rozrostlému japončíkovi"...a v zeměpise..jako vždy..nuda ;)

Tohle je krutý :), vyzkoušejte to, myslete si nějakou osobu a on bude hádat, ale jen pro ty co umí aspoň trochu anglicky :D)

..Nějak se moc netěším na zítra, píšem test z fyziky, pak budem mít přednášku o dospívání, fakt dík teda, v matice máme probírat něco důležitýho, jak nám učitel řekl, a taky bude tělák, aspoň něco zábavný za takovej nudnej den...
A s tím klukem (Eizanem) to nepokračuje nijak valně, dva dny jsme si nepsali, i když byl online, ale už nevím jestli jsem pořád zamilovaná..
Ne že by vás to zajímalo.. :D


dneska jenom krátce
©heeky