Když má někdo fakt blbou náladu..

16. února 2009 v 17:47 | ©heeky |  Její kecy
Téda... :D
Dneska měli skoro všichni profesoři dobrou náladu. Ale když mně, Momi, Tondovi a Eli řekla Bičanová, že po poslední hodině máme stát před oktávou, tak jsem si myslela, že jsme něco udělali :D. Ale ona jenom chtěla zjisit, jestli nám, jako nejvyšším lidem ze třídy (:D), nebudou lavice z oktávy velký (máme dostat nový lavice..), páč máme dostat stejný.
Sklenář měl dneska dost blbou náladu, dostali jsme nějakej debilní úkol, kterej mám ještě přepsat, ale moc se mi teda nechce, vlastně vůbec..
Zase budu mít novou hru ;D (njn, WoW už mě nebaví, exčenž za Lineage II. xD). Konečně, už je tady fakt nuda, nechcete být někdo online? (Na isku jako)?

Kua, dneska jsem zase vypadala jako dement. To mi připomnělo naše stupňování v češtině :D
Třídní: ,,Přihlouplý je menší nebo větší než hloupý?"
My: ,,Přihlouplý, hloupý...hm...přihlouplý, hloupý, debil, dement, d....ehh...(Carol, to poslední si myslím domyslíš sama xD (ale neřekli sme ho :D...)"
(Doufám že to třídní neslyšela... :D)

A nebo když jsme šly s Nicol z trolejbusu, a před vchodem do šaten jsem hodila držku (skoro), teď tam stáli jedni lidi a měli dost výtlem, pak mně ještě spadl batoh, tak mě to už fakt nasralo, Nikča z toho měla lochec, a zrovna když jsem říkala ,,....do pi*e! Slabý slova..." tak kolem šel Kotulán, ale kupodivu mi nic neřekl, asi to ani nevnímal :D.
Mno, musim počkat, než se táta nažere a koukne se na televizu, páč má administrátorský heslo na můj počítač, takže si nenůžu instalovat hry, takže zase budu muset sto let čekat, než mi tu hru nainstaluje, :(, tzn. že se musím jít naučit, dokud mám čas, a nebudu pařit L2 xD
Tím pádem se mějte,

©heekyPřekvapuje mě, jak někteří Číňani Lineage apod. milujou (celá ta hra je od nich taky nadabovaná xD (anglicky samozřejmě :D))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sim sim | Web | 16. února 2009 v 17:58 | Reagovat

takový hry nejsou pro mě:D musíš u toho trávit hodně času a já bych na to neměla trpělivost:D

2 ©heeky ©heeky | Web | 16. února 2009 v 18:01 | Reagovat

Právě proto už nehraju wowko :D (ale lineage mě stejně za chvilu omrzí...když jsem to hrála naposled tak jsem se dostala "jenom" k levelu 67 xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama